Recents in Beach

header ads

Умови надання послуг для cityexpress.com

1. Прийняття умов


1.1 Ці Умови надання послуг (надалі - "Умови") становлять юридичну угоду між вами та cityexpress.com (надалі - "Ми", "Наш", "cityexpress.com") щодо використання вами нашого веб-сайту та послуг, пов'язаних з ним.


1.2 Використовуючи наш веб-сайт і користуючись нашими послугами, ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов. Якщо ви не погоджуєтесь з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт та послуги.


2. Опис послуг


2.1 cityexpress.com є веб-сайтом, який надає інформаційні послуги через блоги та рекламні оголошення від Google AdSense.


2.2 Ми надаємо вам доступ до нашого веб-сайту та його вмісту, включаючи статті, блоги, інформацію та інші матеріали, що публікуються на сайті.


2.3 Ми не несемо відповідальності за точність, повноту або актуальність інформації, розміщеної на нашому веб-сайті. Ви самостійно несете ризик використання цієї інформації.


2.4 Рекламні оголошення від Google AdSense можуть бути розміщені на нашому веб-сайті. Ми не несемо відповідальності за вміст, точність або достовірність цих рекламних оголошень. Використання або надійність таких оголошень залежить від вас.


3. Обмеження використання


3.1 Ви погоджуєтесь використовувати наш веб-сайт та послуги відповідно до законів та цих Умов. Ви зобов'язуєтеся не використовувати наш веб-сайт для будь-яких незаконних або заборонених цими


 Умовами цілей.


3.2 Ви зобов'язуєтеся не зламувати систему безпеки нашого веб-сайту або отримувати несанкціонований доступ до будь-якої інформації, пов'язаної з нашим веб-сайтом або нашими користувачами.


3.3 Ви зобов'язуєтеся не здійснювати дії, які можуть завдати шкоди нашому веб-сайту, включаючи розповсюдження вірусів, шкідливого програмного забезпечення або спаму.


4. Власність та авторські права


4.1 Ми зберігаємо всі права власності та авторські права на весь вміст, розміщений на нашому веб-сайті, включаючи статті, блоги, інформацію та інші матеріали.


4.2 Ви можете використовувати вміст нашого веб-сайту виключно для особистих та некомерційних цілей. Ви не маєте права розповсюджувати, відтворювати або змінювати цей вміст без нашої письмової згоди.


4.3 Ми можемо використовувати ваші коментарі, фідбек та інші відгуки, які ви надаєте через наш веб-сайт, для поліпшення наших послуг та розміщення на веб-сайті в якості рецензій або рекомендацій.


5. Відповідальність


5.1 Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, розміщеної на нашому веб-сайті. Проте, ми не несемо жодної відповідальності за будь-які помилки, упущення або неточності в цій інформації.


5.2 Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або шкоду, які виникають в результаті використан


ня нашого веб-сайту або залежать від вмісту рекламних оголошень Google AdSense.


5.3 Ви згодні відшкодувати і захистити нас від будь-яких претензій, вимог, збитків або витрат, включаючи юридичні гонорари, які виникають в результаті вашого використання нашого веб-сайту та послуг.


6. Зміни до Умов


6.1 Ми можемо змінювати ці Умови з часу на час. Будь-які зміни набувають чинності з моменту публікації нових Умов на нашому веб-сайті.


6.2 Ваше продовження використання нашого веб-сайту після зміни Умов вважатиметься вашою згодою з новими Умовами.


7. Заключні положення


7.1 Ці Умови є юридично зобов'язу-тьною угодою між вами та cityexpress.com щодо використання веб-сайту та послуг.


7.2 Якщо будь-яка частина цих Умов виявиться недійсною або нездійсненною з будь-яких причин, це не вплине на дійсність або здійсненність інших положень цих Умов.


7.3 Ці Умови підпадають під законодавство України, і будь-які спори, що виникають у зв'язку з цими Умовами, підлягатимуть юрисдикції компетентних судів України.


Якщо у вас є будь-які питання щодо цих Умов або наших послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної інформації, розміщеної на нашому веб-сайті.

Дописати коментар

0 Коментарі