Recents in Beach

header ads

Домашні сирні роллі з гамом


Якщо ви хочете годувати школяра на сніданок, запропонуйте йому бутерброд з соусом. Якщо ви хочете зробити такий сніданок трохи кориснішим, готуйте роллі домашнього сиру з гачком.

Інгредієнти :

  • Масляний сир - 1 кг;
  • сільськогосподарське молоко – 1 літр;
  • курячі яйця – 1 шматочок;
  • сіль – 1 чайна ложка;
  • сода - 1⁄2 чайної ложки;
  • масла (кількість масла залежить від вмісту жиру в молоці) – 150-300 грамів;
  • Хмари - 150-200 грамів

Приготування домашнього сиру з хмелем.

Залийте молоко в несмальований контейнер, вкладіть в нього сир. Слід відразу сказати, що сир повинен бути фермерським сиром, а не зберігати сир - 9% тому що інакше він не розплавиться в майбутньому.

Починаємо нагрівати молоко на низькій температурі, постійно перемішуючи, щоб сир не прилягав до дна горщика. Оскільки сир починає розтягуватися і молоко рухається вгору.

Ми кладемо гарячий сир в сітку або газу і даємо серуму втекти на 20-30 хвилин.

Готовий сухий сир поміщають в контейнер.

Додаємо сіль, молоток в яйце.

Твердо перекинувся Щоб отримати однорідну масу можна працювати як блендер, мені подобається, коли в домашньому сирі є невеликі плями курди.

У несмальованому контейнері розплавляють близько 150 грамів масла, вкладають в нього суміш курки і яєць. Тепло на низькій температурі, постійно перемішуючи. Якщо маса починає прилягати до стін страв, додайте ще один шматочок масла.

При нагріванні суміші додайте соду – суміш почне активно пенувати, а потім танути. Ми охолоджуємо сир, періодично перемішуючи його, доки, наприклад, консистенція макаронних виробів не надійде.

Поки сир охолоне, говорить хмарочос.

Ми «розрізаємо» сир, який охолонув приблизно до 50 градусів, за принципом, як ми робимо з тістом і прокручуємо його на плівку висотою 0,5 см для продуктів.

Покладіть їх на сирний шар хмарочосів.

Нежно підніміть шар сиру пальцями, тим самим відокремлюючи його від харчової плівки. Переверніть сир на роллю.

Закрутіть сирний ролик в продовольчу плівку і помістіть його в холодильник, поки він повністю не охолоне. До речі, ми також зберігаємо його в харчовій плівці, щоб він не закінчився.

Коли страва повністю охолоне, вона готова до вживання. Мої діти люблять їсти пару шматочків темного хліба і трав, мені подобається його з солодким чаєм, а чоловік любить приготувати гарячий бутерброд - розлити сир на хлібі в мікрохвильовій печі.

До речі, при бажанні можна замінити хліб вареною курятиною або свининою, приготувати наповнювання травами – воно не менш смачне!

Дописати коментар

0 Коментарі